DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Velitelstvý Hvězdné Brány

l Úvod.:l Čas l:..:l Navigace l:.
 
  l Hlavní

  l Stargate
.:l Partneři l:.

 
 
JavaGames - Názory
http://suside.eu/warezobr/8831.gif

.:l Anketa l:..:l Hudba (mp3) l:.


Vítejte na stránce

Vítejte na nově upraveném webovím portálu www.StarGate.websnadno.cz , který za spolupráce 1 rodinného webu [ www.Moje-rodina.wbs.cz ] byl dokončen  . Portál slouží k informacím k seriálu Hvězdná Brána ( StarGate )


 

N o v i n k y
 
                           
Datum : 18.10.2009
Předmět : Stargate Universe
Autor : stargate.sff.cz


 

Všechny tři části pilotního dílu jsou za námi a v sobotu 17. října na nás čeká již čtvrtá epizoda v pořadí s názvem Darkness, která společně s následujícím dílem Light bude tvořit dvojdíl.

Na teaser k epizodě, jejíž scénář napsal Brad Wright a režie byla svěřena ostřílenému Peteru DeLuisovi, který má na svém kontě nejednu epizodu SG-1 nebo Atlantis, se můžete (díky SyFy trošku opožděně) kouknout níže...

Stargate Universe - 1x04 - Darkness Teaser
zdroj: video.syfy.com
 
                           
Datum : 3.8.2009
Předmět : Vidání DVD
Autor : Stargate-sg1.sff.cz
Upravený, vylepšený, znovu sestřihaný pilotní díl k seriálu SG-1 (Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut) se chystá vtrhnout na pulty obchodů. Stane se tak sice až v úterý 21. července, již teď ale Gateworld přináší pohled na menu onoho DVD (v pokračování novinky).

Pilot bude rovněž obsahovat novou hudbu z dílny Joela Goldsmithe, která nahradí tu původní těžkopádnou. Zda-li se dočkáme i vydání soundtracku se zatím neví. Goldsmith to komentuje tímto: "Mluvili jste o něm, ale ještě jsme se nerozhodli."

 

Children of the Gods - Final Cut


 


                           
Datum : 16.7.2009
Předmět : Jak se točil film Hvězdná brána
Autor : Stargate-sg1.sff.cz

 


Pokud vás zajímá, jak vypadalo natáčení úspěšného filmu Rolanda Emmericha Hvězdná brána, pěkně se usaďte a pusťte si obě části dokumentu s názvem "Making of Stargate" (malá znalost angličtiny není vůbec na škodu).

Dokument obsahuje záběry z filmu Stargate, rozhovory s herci a lidmi stojícími za filmem a pohledy do zákulisí (natáčení některých scén, návrhy kostýmů a spoustu dalšího).

Making of Stargate I

  
                           
Datum : 15.7.2009
Předmět : Přidání dílů SGA až po 4x5
Autor : Admin_1Byly přidáný nové díly seriálu SGA 4x5 .

 
                           
Datum : 4.7.2009
Předmět : Úprava webu
Autor : Admin_2


 
Vítejte na nově upraveném webovým portálu www.StarGate.websnadno.cz , který za spolupráce 1 rodinného webu [ www.Moje-rodina.wbs.cz ] byl dokončen  . Portál slouží k informacím k seriálu Hvězdná Brána ( StarGate ) .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Stargate SG-1, jak zní originální název seriálu Hvězdná brána, je sci-fi seriálem natočeným v americko-kanadské koprodukci na motivy stejnojmenného filmu Hvězdná brána. Deset řad, které jsou natáčeny již od roku 1997, obsahuje přes dvě stovky epizod plných dobrodružství a zábavy. Návštěvnost:   |  Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek